اخبار برگزیده
 
 

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور سیستان و بلوچستان نخستین همایش شرکت های دانش نیان، فرصت ها و چالش ها و نقش آن در توسعه کشور در چابهار برگزار می شود.
 احمد حشمت نژاد اظهار داشت: این همایش زمینه ای برای استفاده از توانایی های دانشگاه­ها و واحدهای پژوهشی و علمی جامعه، ترغیب متخصصان، نوآوران، مخترعان، اعضای هیات علمی دانشگاه­ها و موسسات تحقیقاتی و پژوهشی برای رفع نیازهای جامعه و ترویج فرهنگ تجاری سازی ایده ها و یافته های دانشگاه­ها و مراکز پژوهشی خواهد بود.
وی ادامه داد: از همه محققان، صاحبان فکر، پژوهشگران و شرکت های دانش بنیان دعوت می شود به منظور ارتقای فرهنگ کارآفرینی در منطقه با ارسال دستاوردهای تحقیقاتی و پژوهشی خود در این همایش ملی مشارکت کنند.
دبیر کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی همایش اظهار داشت: مقالات برگزیده در پایگاه استنادی جهان اسلام (ISC) و غیره نمایه سازی شده و همچنین مقالات برتر با نظر هیات داوران برای چاپ به مجلات معتبر علمی دانشگاه­ها ارسال خواهد شد.
وی خاطر نشان کرد: تمامی علاقه مندان می توانند با مراجعه به لینک پورتال این همایش به آدرسhttp://conference.pnu.ac.ir/sistan-kbc/نسبت به ثبت نام و ارسال مقالات خود اقدام کنند.

 
 
امتیاز دهی
 
 

آرشیو اخبار
 
صفحه اصلی | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
مهمان (PortalGuest)


مجری سایت : شرکت سیگما