تحصیلات تکمیلی
 
دکتر حسینی: ورزش، فصل مشترک ملل و اقوام است.


به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور، دکتر حسینی درخصوص نمایشگاه جشنواره فرهنگی ورزشی گفت: ورزش، فصل مشترک ملل و اقوام و بهترین فرصت برای نزدیک شدن به هموطنان خود در تمام نقاط کشور است و دانشگاه پیام نور نیز با رویکرد آموزش همه وقت، همه جا و برای همه می کوشد تا ازاین فرصت های بدست آمده برای معرفی بهتر دانشگاه بهره جوید.
وی همچنین با اشاره به اراده و اهتمام مسوولان دانشگاه پیام نور به امر ورزش افزود، بزرگترین رویداد ورزشی دانشگاه پیام نور با عنوان المپیاد ورزشی در دو بخش آقایان و بانوان در استانهای قم و همدان برگزار می گردد.
نمایشگاه توانمندی های استان های کشور با عنوان" جشنواره فرهنگی ورزشی " از دوم تا دوازدهم شهریور در ورزشگاه آزادی برگزار است.در این جشنواره، ادارات کل ورزش و جوانان استان ها و فدراسیون های ورزشی با برپایی غرفه هایی به معرفی خود و ارائه خدمات ورزشی می پردازند.
دانشگاه پیام نور استان تهران نیز با اختصاص دادن غرفه ای به خود به عنوان نماینده ی دانشگاه های پیام نور کشور حضور دارد و به معرفی فعالیت های دانشگاه پیام نور در حوزه های تربیت بدنی و فرهنگی می پردازد. بازدید کنندگان در این غرفه با توانمندی های دانشگاه پیام نور، مقام ها، جشنواره ها و المپیادهای ورزشی و بخشی از فعالیت های فرهنگی این دانشگاه آشنا می شوند.
در این نمایشگاه که با هدف آشنایی با فرهنگ ها و فعالیت های ورزشی استان ها بویژه ورزش های بومی محلی مناطق مختلف کشور برپا شده، علاوه بر ارائه ی تجهیزات و دستاوردهای ورزشی، فرهنگ،‌ آداب و رسوم و آئین های اقوام مختلف به نمایش گذاشته شده است. هم چنین خانواده ها می توانند با تولیدات غذایی و فرهنگی استان ها آشنا شده و از این تولیدات استفاده کنند.
این نمایشگاه تا دوازدهم شهریورما 94 برای بازدید عموم افراد دایر است.
 
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
 
صفحه اصلی | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
مهمان (PortalGuest)


مجری سایت : شرکت سیگما