تحصیلات تکمیلی
 
اولین جشنواره ورزش های بومی و محلی دانشجویان دانشگاه پیام نور سیستان و بلوچستان با حضور 100 دانشجوی ورزشکار در سالن ورزشی مرکز زاهدان برگزار گردید.
 

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور ، رئیس دانشگاه پیام نور سیستان و بلوچستان گفت : این مسابقات با هدف احیای ورزش­های بومی- محلی و ایجاد شور و نشاط بین دانشجویان در 3 رشته، کبدی، طناب کشی و کشتی کچ گردان برگزار شد.

دکتر عیسی پیری ابراز امیدواری کرد، این دانشگاه همچنین بتواند جشنواره­های ورزشی را در سطح کشوری نیز برگزار کند.

مدیرکل تربیت بدنی دانشگاه پیام نور کشور نیز که در این جشنواره حضور داشت با ابراز خوشحالی از رونق بازی­های بومی - محلی در بین دانشجویان گفت: از برگزاری این جشنواره در بین دانشجویان سیستان و بلوچستان شگفت زده شدم ، برنامه­ای بسیار شاد و پرانرژی بود.

حمیدرضا یارقلی افزود : توجه به ورزش های همگانی و بازی­های بومی - محلی در سطح دانشگاه­های پیام نور کشور را در دستور کار قرار داده ایم، چرا که معتقدیم یک قهرمان از دل چنین ورزش هایی رشد می کند.

وی به توانمندی دانشگاه پیام نور سیستان و بلوچستان در برگزاری مسابقات اشاره کرد و گفت: در نظر داریم میزبانی رقابت­های کبدی دانشگاه­های پیام نور کشور را در سال 94 به سیستان و بلوچستان واگذار کنیم.

گفتنی است در اولین جشنواره ورزش­های بومی و محلی دانشجویان دانشگاه پیام نور 100 دانشجوی ورزشکار از تیم­های مراکز و واحدهای زاهدان، زابل، زهک، خاش، سراوان، ایرانشهر، راسک و نیکشهر حضور داشتند.

 
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
 
صفحه اصلی | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
مهمان (PortalGuest)


مجری سایت : شرکت سیگما