تحصیلات تکمیلی
 
با پیام دکتر سرلک، هفتمین دوره المپیاد ورزشی دانشجویان پسر دانشگاه های پیام نور سراسر کشور به میزبانی دانشگاه پیام نور قم آغاز به کار کرد.

با پیام دکتر سرلک، هفتمین دوره المپیاد ورزشی دانشجویان پسر دانشگاه های پیام نور سراسر کشور به میزبانی دانشگاه پیام نور قم آغاز به کار کرد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور، در متن پیام دکتر سرلک رئیس دانشگاه پیام نور چنین آمده است: «تقویت بنیه جسمانی زمینه تعالی روحانی را فراهم می نماید و در مسیری که به سوی رشد علمی و ارتقای فکری کشور حرکت می کنیم، این فرصتی گرانبها و ضرورتی انکارناپذیر است. خدای متعال را شاکریم که دانشجویان دانشگاه پیام نور همچنان که همواره در عرصه های علمی، فناوری، پژوهشی و فرهنگی پیشتاز میدان بوده اند، در میادین ورزشی نیز افتخارات شگرف را برای دانشگاه به ارمغان می آورند.
بدون شک نقش ورزش در سلامت جسم، ایجاد روحیه شور و نشاط ، انگیزه و استمرار در حرکت به سوی اهداف و آرمان ها بر کسی پوشیده نیست و دانشگاه پیام نور نیز به عنوان یک دانشگاه پویا و جوان، همواره بر گسترش فرهنگ ورزش و اخلاق مداری در کنار فعالیت های علمی و فرهنگی تاکید داشته و حمایت خود را از مشتاقان و توانمندان این عرصه دریغ نخواهد کرد.
امید است در سالی که از سوی مقام معظم رهبری (مدظله العالی) به نام همدلی دولت و ملت نامیده شده، این همدلی، انسجام و هماهنگی در تمامی عرصه ها به ویژه میادین ورزشی محقق شود و دانشجویان بتوانند با روحیه ، انرژی و سلامت جسمانی مضاعف در راستای اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی و دولت تدبیر و امید گام بردارند.
بار دیگر حضور پرشور دانشجویان دانشگاه پیام نور را در المپیاد ورزشی دانشگاه ارج نهاده و پیروزی و سربلندی تمامی این عزیزان را در تمامی عرصه های علمی، پژوهشی، فرهنگی و ورزشی از خداوند متعال خواهانم.»
گفتنی است، هفتمین دوره مسابقات پسران دانشگاه های پیام نور سراسر کشور با حضور 1300 ورزشکار و در یازده رشته فوتسال، والیبال، بسکتبال، بدمینتون، تنیس روی میز و دو و میدانی در ورزشگاه های شهید حیدریان، شهید رضائیان، دانشگاه قم، شهدای بهزیستی وخانه تنیس قم برگزار می شود و تا روز جمعه ادامه خواهد داشت.
 
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
 
صفحه اصلی | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
مهمان (PortalGuest)


مجری سایت : شرکت سیگما