تحصیلات تکمیلی
 
 
مراسم اختتامیه و اهدای جوایز مسابقات فوتسال جام رمضان با عنوان جام سرداران شهید میرحسینی به میزبانی دانشگاه پیام نور، همزمان با عید سعید فطر و با حضور روسا، مدیران و معاونین ادارات کل استان سیستان و بلوچستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور، این مسابقات با هدف افزایش نشاط، رقابت سالم و ترویج فرهنگ ورزشی و بسیجی بین کارکنان ادارات کل استان سیستان بلوچستان برگزار شد. در این مسابقات 14 تیم، به میزبانی دانشگاه پیام نور مرکز زاهدان به رقابت پرداختند.
دکتر عیسی پیری رئیس دانشگاه پیام نور سیستان و بلوچستان طی سخنانی ضمن تبریک به مناسبت فرا رسیدن عید سعید فطر با تکیه بر اهمیّت ورزش در دین مبین اسلام و تأکیدات و سخنان ائمه معصوم و همچنین مقام معظم رهبری در این خصوص ، برگزاری این مسابقات را در بارور شدن استعدادهای ورزشی کارکنان و افزایش نشاط و شادی بین کارکنان اثر گذار دانست و افزود : با فراهم نمودن زمینه ورزشی در بین کارکنان می توان به ایجاد فضای دوستانه و صمیمی در میان آنان کمک نمود تا ساعاتی را در فضایی جدا از محیط اداری با یکدیگر سپری کرده و خود را درمیادین ورزشی نیز محک بزنند .
وی در ادامه گفت : توجه به شادابی و سلامتی کارکنان همواره یک ضرورت محسوب شده و می تواند به عنوان یک ابزار برای تحقق اهداف هر سازمان مثمر ثمر واقع گردد .
در ادامه سرهنگ میری، مدیر سازمان بسیج ادارات استان سیستان و بلوچستان ضمن ارائه توضیحات در خصوص عملکرد کارگروه ورزش بسیج ادارات  و تقدیر و تشکر از  مسولین دانشگاه پیام نور بابت برگزاری و میزبانی مسابقات در بخشی از سخنان خود خاطر نشان کرد :سلامتی و سرزندگی کارکنان و داشتن روحیه بسیجی برای ما اهمیت فراوانی دارد چرا که معتقدیم سازمان پویا را کارکنان پویا به وجود می‌آورند.
در پایان مراسم توزیع جوایز بین تیم هایی که مقام کسب کرده بودند، با حضور برخی از روسا و معاونین ادارات استان سیستان و بلوچستان صورت پذیرفت.
 
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
 
صفحه اصلی | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
مهمان (PortalGuest)


مجری سایت : شرکت سیگما