اخبار
 

ثبت نام کلیه پذیرفته شدگان این دوره بصورت غیر حضوری انجام می شود و   پذیرفته شدگان  گرامی لازم است از روز 9 بهمن لغایت 14 بهمن  93  با مراجعه به سایت  http://reg.pnu.ac.ir از تاریخ و نحوه نام نویسی آگاهی یابند.

3-1پذیرفته شدگان پس از ورود به سایت در مهلت اعلام شده و با مطالعه صفحه ورودی  می توانند با استفاده از شناسه کاربری و گذر واژه (- شناسه کاربری: حرف b به همراه شماره پرونده و گذرواژه : شماره ملی ( در صورتیکه در ابتدای کد ملی رقم صفر وجود داشته باشد باید هنگام درج شناسه کاربری ثبت گردد.) وارد سیستم جامع خدمات آموزشی شوند.

شایان ذکر است مراحل ثبت نام، گام به گام در Helpسیستم و همچنین در سایت اطلاع رسانی دانشگاه  http://pnu.ac.ir موجود می باشد.

3-2 پس ازپایان ثبت نام اولیه اینترنتی در فرمهای پذیرش ثبت نام اینترنتی شماره دانشجویی به پذیرفته شدگان اعلام و از  24 الی 48 ساعت بعد امکان انتخاب واحد برای ایشان درسایت گلستان با ورود از طریق شماره دانشجویی و رمز عبور پس از پرداخت شهریه ثابت فراهم می شود . لازم است دانشجو جهت انتخاب واحد در مهلت مقرر اقدام نماید.

 

 

 

کلیه پذیرفته شدگان میبایست از ساعت 12  مورخ 26/06/1393  لغایت 30/06/1393جهت پذیرش غیر حضوری به سیستم مراجعه نمایند.

 

خلاصه مراحل پذیرش :

 تکمیل مشخصات و ارسال مدارک و دریافت "گزارش260"

1- کلیه پذیرفته شدگان میبایست با شناسه کاربری و گذرواژه به شرح زیر وارد سیستم شوند:

- شناسه کاربری: شماره پرونده c931 و گذرواژه : شماره ملی ( در صورتیکه در ابتدای کد ملی رقم صفر وجود داشته باشد باید هنگام درج شناسه کاربری ثبت گردد.)

لازم به ذکر است در صورتیکه کد ملی شما در اطلاعات سنجش پر نشده باشد بایستی شماره شناسنامه خود را جهت ورود به سیستم وارد نمایید.

مثال : شناسه کاربری: c931600707

گذرواژه: 0061111111

2- از طریق مسیرزیر نسبت به تکمیل اطلاعات و همچنین ارسال مدارک لازم اقدام نمائید.

آموزش==> دانشجو==> پذیرش غیرحضوری==> "پذیرش غیر حضوری دانشجویان جدیدالورود"

تذکر1: حجم هر تصویر حداکثر 250کیلوبایت و ترجیحا فرمت آن jpg یا jpeg باشد.

3-بعد از پذیرش نهایی ،می بایست با  شناسه کاربری : شماره دانشجویی، گذرواژه: شماره شناسنامه  از تاریخ  30/06/1393 الی 05/07/1393 جهت ثبت نام و انتخاب واحد به سیستم مراجعه نمایید.

4- کلیه دانشجویان قبل از انجام انتخاب واحد، موظف به پرداخت شهریه ثابت میباشند و در صورت عدم پرداخت، امکان انجام انتخاب واحد ایشان مقدور نخواهد بود. لذا قبل از انجام ثبت نام از مسیر زیر نسبت به دریافت گزارش 163(فرم واریز وجوه دانشگاه پیام نور)اقدام نمایید:

منوی اصلی --> آموزش --> گزارش های آموزش --> شهریه --> لیست ها و آمارها--> فرم واریز وجوه دانشگاه پیام نور

پرداخت شهریه از 3 طریق الکترونیکی، دستگاه خودپرداز و مراجعه به شعب بانک صادرات مقدور می باشد.

تذکر2: در صورت موفقیت تراکنش پرداخت پس از حداکثر 2 ساعت، وضعیت دانشجو از حالت بدهکار به فعال تبدیل خواهد شد.

تذکر3: شایان ذکر است در صورت عدم موفقیت تراکنش (در پرداخت غیر حضوری) و برگشت وجه شهریه، وضعیت دانشجو مجدد به غیر فعال تبدیل خواهد شد.

5- پس از پرداخت شهریه از مسیر زیر نسبت به انجام مرحله انتخاب واحد اقدام نمایید:

ثبت نام ==> عملیات ثبت نام ==> "ثبت نام اصلی"

جهت سهولت در انتخاب دروس در هنگام انتخاب واحد به پورتال اطلاع رسانی دانشگاه به آدرس www.pnu.ac.ir مراجعه و سرفصل دروس رشته خود را مشاهده نمایید. در هنگام اخذ درس رعایت روابط دروس ( روابط پیش نیازی و هم نیازی دروس ) الزامی است .

 
 
امتیاز دهی
 
 

 
صفحه اصلی | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
مهمان (PortalGuest)


مجری سایت : شرکت سیگما